Ivana ILLKOVÁ, osobnostní rozvoj

KONSTELACE - TAROT - MASÁŽ TIBETSKÝMI MÍSAMI

Absolvovala jsem: 

Psychoterapeutická fakulta                                                     2000-2003 

Výcvik Transformační koučink                                                2017-2018

Konstelační akademie                                                                         2023

Kurzy z oblasti krizové intervence                                           2000-2003

Kurzy práce s tělem, relaxačních technik, a další                1999-2024

Studovala jsem na UJEPu, obor sociální práce, více mě ale zaujaly metody terapie a práce s emocemi.

Na metodě konstelací mě nadchlo, že se každý může nacítit na sebe - a vlastně na cokoliv, co chce. To lze používat i v běžném životě. Emoce jsou uloženy v těle a tam také mohou způsobovat změny. 

Využívám metody, které jsou považovány za alternativní.  Dle mého názoru by však některé přístupy mohly být spíše průkopnické, než čistě alternativní. 

Mám praxi 

terapeutky v manželské poradně, lektorování měkkých dovedností, 18 let práce v krizovém centru, z linky důvěry a ze soukromého poradenství. Jeden čas i práce s dětskými skupinami.

Díky konstelacím a koučinku se mi zhruba před 15 lety začaly projevovat zcela nové dovednosti. Začala jsem psát texty, poté vyrábět cínované šperky, s jednou ze svých prvních básní jsem se umístila v soutěži čtenářů O českou báseň 2014, stala se spoluautorkou knihy Cesty do páté dimenze, vytvořila jsem Koučovací karty pro osobní seberozvoj, začala jsem se učit malovat. Toto sdílím jen jako inspiraci... Odkládání starých věcí přináší mnoho nového...

Jelikož miluji objevování nových cest ke spokojenosti a harmonie v životě, nabízím to, co mě nejvíce oslovilo. Výklad tarotových karet, konstelace a transformační koučink, masáž tibetskou mísou.